פציעות סקס ואיך להימנע מהם

מספר פציעות פיזיות היכולות להיגרם במהלך קיום יחסי המין ואיך להימנע מהם בעת הסקס עם בן/בת הזוג שלכם.

 

שום דבר טוב הוא 100% בטוח, אבל כולנו אוהבים להתמכר עם כמה פינוקים מיוחדים. מי לא אוהב את זה קצת מחוספס מעת לעת, עם קצת מכה, תשוקה פראית, מהלכים מטורפים עמדות מתאים סרט פורנו?

 

אבל האם ידעת שתשוקה לוהטת, חמה, עלולה להיות מסוכנת לבריאותך ולנוכחותך? אנו עושים זאת ולכן אנו מציגים בפניכם כמה מפציעות המין הנפוצות ביותר שאתם או בני הזוג שלכם יכולים לחוות בשלב כלשהו במיטה ...או במקלחת, או בסלון, או ... אתם מבינים את הרעיון:

המקומות הכי מסוכנים לקיים סקס בהם
המקומות הכי מסוכנים לקיים סקס בהם

שבר הפין - הפין אינו עשוי עצם, אנחנו יודעים את זה, אבל זה עדיין יכול להישבר! למה? בגלל כפוף פתאום של קצה הפין במהלך יחסי מין. הפין פוגע באמת באזור האגן החיצוני של האישה והוא נשבר. זה בעצם קרע של קרום המקיף את הפין, אבל כאשר התאונה קורה זה עושה קול פיצוח, ואחריו כאב חמור, נפיחות וחבורות! במקרים הגרועים ביותר, שבר הפין יכול להוביל לבעיות זיקפה ועיוות.

 

קונדום הנתקע בתוך הנרתיק - כן, כולנו יודעים שדברים כאלה יכולים לקרות, אבל אנחנו חייבים גם ללמוד איך להגיב כשזה קורה. ראשית, לקחת נשימות עמוקות ולא להיכנס לפאניקה. חכו 15 דקות אחרי סקס, כדי שהנרתיק יגיע לגודלו הרגיל, קחו נשימה עמוקה, הירגעו עם שתי אצבעות לתוך הנרתיק, נסו לתפוס אותו. לא הצלחת? ואז ללכת לרופא מיד.

 

התקף לב - ראולי המסוכן ביותר הוא התקף לב. זה יכול לקרות לאנשים עברו גיל מסוים או לאנשים שאינם פעילים מאוד, לאחר פעילות מינית נמרצת. זה איך אתה יכול לזהות את הסימנים של התקף לב: כאבים בחזה זה יכול להימשך כמה דקות; קוצר נשימה הקשורים בדרך כלל עם כאבים בחזה; דפיקות לב; עייפות ובחילה.

 

כמובן ישנן עוד המון פציעות היכולות לקרות בעת קיום יחסי המין אך אלו שלושת המרכזיים והנפוצים ביותר - נשמח לשמוע חוויות ו/או דאות בתגובות.

 

בתודה, בלוג udizuluxox.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Banana (Monday, 22 May 2017 09:49)

    כתבה פגז - תודה.

  • #2

    ציון (Tuesday, 18 July 2017 14:54)

    גרפיקה מגניבה מאוד!